Article Pics

#7 Article pics

5. března 2012 v 9:08 | Claky
Vím, že zase ten blog zanedbávám a pořád slibuju, že to bude lepší, ale holt škola je škola a povinnosti jsou povinnosti. Jako omluvu jsem ale připravila překvapení a doufám, že se vám bude líbit. Psalo mi pár děvčat, že mám pěknou grafiku (Děkuju:) a že je škoda, že nedělám designy na přání. Jak už jsem jim odepisovala, teď zaprvé nemám čas a zadruhé ráda dělám designy podle sebe, protože nejsem tak dobrý grafik, abych zvládla všechna vaše přání. Poslední dobou o tom ale přemýšlím a říkám si, že bych mohla ze dva designy na přání udělat a zkusit si to! Článek, ve kterém si budete moci objednat design tu bude nejspíš zítra. Teď tu mám pár obrázků na spestření článků z fotek z červeného koberce Vanity Fair Oscar Party. Dva obrázky jsou i s Mandy, Seleninou mamkou.

#6 Article pics

10. února 2012 v 13:06 | Claky
Omlouvám se, že grafiku přidávám tak pozdě, ale dřív to prostě nešlo. Jsem nemocná a tak mám konečně čas na blog. Jsem na notebooku, koukám na telku a ležím. Všechnu grafiku mám na PC, takže pro vás mám jen čtyři obrázky do článku a konečný seznam affs. Obrázky jsou z fotek z tiskové konference z Mexika na kterých pózovala i se zlatou deskou When The Sun Goes Down. Moc jí to tam slušelo a mělá nádherný top.

#5 Article Pics

30. října 2011 v 13:02 | Claky
Tak jsem vyrobila tři takové obyčejné ne moc povedené halloweenské article pics. Včera jsem tu nebyla, jelikož jsem ráno byla nakupovat a odpoledne jsem byla slavit narozeniny u kamarádky:) Bylo to fajn, hráli jsme Monopoly a topily šmoulí marschmallows (nevím, jak se to píše, ale vyslovuje se to ?maršmelouny":)

#4 Article Pics

22. října 2011 v 13:02 | Claky
Tady jsou nějaké PNG Article Pics - Obrázky do článků. Už mám hotový nový halloweenský design, ale ještě nevím, kdy ho sem mám dát! Už se nemůžu dočkat, až tu bude, ale zase ho sem nechci dávat moc brzy, takže vůbec nevím. Zítra sem dám přihlášku a základní informace o SGC, takže se budete moci přihlásit. Doufám, že se vás alespoň čtyři nebo pět přihlásí:) Úkoly budou celkem jednoduché, takže se nemusíte bát:) A tady jsou ty Article Pics:) Více v celém článku↓

#3 Article pics

27. září 2011 v 18:41 | Claky
Dnes tu jsem jen na skok, pořád se učím. Zítra je volno, takže sem určitě něco přidám:)

#2 Article pics

18. srpna 2011 v 21:16 | Claky
Tak dneska pro vás mám jen jeden obrázek do článků. Jsem opravdu unavená. Dneska jsem zase byla na bazéně:) Snažím se užít si ty poslední dny volna. Ty hezké dny:) Věřili by jste tomu, že máme už jen 14 dní. Já se skoro vůbec netěším, protože si budu muset podat přihlášky na školu. A ještě chci říct, že v Bravu je dvojstránka o Sel. Je i na titulce, takže si ho určitě kupte.

#1 Article Pics

4. srpna 2011 v 11:27 | Claky
Tento nápad jsem "okopírovala" od TerusH♥ z graphic-heart.blog.cz. Je to super nápad, tyhle obrázky do článků a tak jsem si jich taky pár udělala. Tyto jou stejné, jen jiné barvy. Neni to nic moc, jen obyč, ale myslím, že to k oživení článku stačí :o) 
 

Reklama