Únor 2012

iCarly

14. února 2012 v 19:05 | Claky |  Webmiss

Ačkoliv kanál Nickelodeon není až tak známý narozdíl od Disney Channel, tak ho mnozí z vás znáte. Je to kanál podobný DC, kde vysílají seriály jak pro mladší věkové kategorie, tak pro ty starší. Já občas sleduju jejich seriály a moc jsem si oblíbila seriál iCarly a také často sleduji Victorious, česky V jako Victorie. iCarly je o Carly, Sam a Freddiem, kteří každý týden vysílají zábavnou webovou show. Hrají zde Miranda Cosgrove jako Carly Shay, Jennette McCurdy jako Samantha Pucketová, Nathan Kress jako Freddie Benson a Jerry Trainor jako starší bratr Carly Spencer Shay + Noah Munck jako podivný kamarád Gibby. Premiéra seriálu byla v USA 8. září 2007 právě na Nickelodeonu a u nás v ČR to bylo v roce 2010 na českém Nickelodonu. A proč vlastně toto všechno píšu?? iCarly mám ráda, stejně jako Mirandu a chci se zeptat, jestli někdo nezná nějakou pěknou stránku o iCarly nebo kanál na youtube, kde by byly české díly? Youtube je zaplněný všelijakými seriály z Disney Channel, ale české díly iCarly nebo Victorious jsem tam nenašla. Pokud by někdo znal nějaký kanál, kde jsou díly těchto seriálu, budu moc ráda, když se mi ozve. A pokud někdo umí ty seriály nahrát z televize na youtube, tak bych se to ráda naučila, vůbec nemám ponětí, jak to z té televize dostat do počítače. Jestli se to nějak nahrává na DVD nebo flashdisk:/ No každopádně pokud máte kanál Nickelodeon, určitě se někdy podívejte, iCarly vysílají kolem jedné, čtvrté a po půl sedmé a Victorious myslím kolem páté a osmé. Takže ještě jednou, pokud znáte nějakou pěknou stránku o iCarly, napiště komentář a pokud ne, tak jen napište jesli seriál znáte, jestli se vám líbí atd.

TADY je oficiální stránka iCarly
#3 Barevné oddělovače

13. února 2012 v 20:34 | Claky |  Oddělovače
O víkendu jsem toho moc nestihla, jelikož jsem doháněla školu. Opravdu jsem z toho vyčerpaná, protože v kuse píšeme nějaké písemky, diktáty a cvičení! Celé dny se učím a potom chci mít také čas např. na čtení, sledování oblíbených seriálů a na koníčky, takže na blog mi toho času moc nezbyde. Snažím se, abych to měla nějak rovnoměrně rozdělené, ale ono to prostě nejde. Doufám, že už brzy budou prázdniny! Ikonky pro affs mám hotové, ale nastavím je až později. Dnes pro vás mám nepovedené oddělovače:)


Seznam affs

10. února 2012 v 13:19 | Claky |  Affiliates
Dodatečný náběr skončil a já tu mám konečný seznam affiliates. Chtěla jsem tak 4-6 nových affs, takže jsem vzala všechny, co se zapsaly ikdyž jsem to původně v plánu neměla. Uvidím, jaké affs to budou a popřípadě se v další kontrole rozhodnu co s nimi. Ikonky udělám ještě dnes a hned teď jdou oběhnout mé affs:)

Affiliates:
Tekytka&Likytka / disney-tekytka.blog.cz
selinkaselgomez / selinkaselgomez.blog.cz

#6 Article pics

10. února 2012 v 13:06 | Claky |  Article Pics
Omlouvám se, že grafiku přidávám tak pozdě, ale dřív to prostě nešlo. Jsem nemocná a tak mám konečně čas na blog. Jsem na notebooku, koukám na telku a ležím. Všechnu grafiku mám na PC, takže pro vás mám jen čtyři obrázky do článku a konečný seznam affs. Obrázky jsou z fotek z tiskové konference z Mexika na kterých pózovala i se zlatou deskou When The Sun Goes Down. Moc jí to tam slušelo a mělá nádherný top.