Leden 2012

No More Graphic:´(

24. ledna 2012 v 18:46 | Claky |  Blog
Grafika teď nějaký čas nejspíš nebude, ale na blog stále chodím. Dělám menší úpravy a jistě jste si všimli, že tu je takový kalendář význámných událostí. Jsou tam nejrůžnější informace od narozenin až po vydání alb. Časem budou další dny přibývat, takže se kalendář určitě prodlouží. Jinak se můžete těšit na rozvrhy hodin, které pro vás mám rozpracované a taky na připravované animace:)

#13 PNG iPhone

21. ledna 2012 v 20:16 | Claky |  PNG
Udělala jsem PNG iPhone s fotkami Sel, jelikož to teď docela hodně často vidívám. Jsou to obyčejné PNG, ale kopírovat jen s ikonkou!


Design #6

20. ledna 2012 v 19:38 | Claky |  Blog
Konečně jsem se dokopala k tomu udělat po Vánocích nový design. Je do fialové barvy a spokojenost je tak 70%:)


Vyhodnocení kontroly Affs

14. ledna 2012 v 14:48 | Claky |  Affiliates
Tak zápis Afiifliates skončil, tak se podíváme jak to dopadlo. Vzhledem k tomu, že se dva blogy nezapsaly a jeden skončil a že jich mám málo, hledám ještě snad 4-5 nových affs. Nejlépe blogy o: Miranda Cosgrove, Debby Ryan, Zendaya Coleman nebo Na Parket!, Taylor Swift, Demi Lovato, Emma Watson, Victoria Justice, Brigit Mendler. Pokud máte zájem, zapiště se do komentářů. Zapisovat se můžou i blogy, které se zapisovaly, když byl náběr otevřen a odmítla jsem je z různých důvodů.

Affiliates:

Do náběru:
1. Přezdívka
2. Blog
3. O čem máš blog
4. Proč chceš spřátelit

#7 Selena and Balyor Design

14. ledna 2012 v 14:27 | Claky |  Katalog
Mám pro vás design se Selenou a jejím pejskem Baylorem z fotek ze zákulisí pro focení photoshootů pro novou kolekci Dream Out Loud:) Pokud někdo nezná Baylora (myslím, že ho všichni znáte:), tak to je pejsek, kterého si Sel spolu s Justinem Bieberem "adoptovali" ještě jako štěnátko z útulku. Je moc roztomilý! Mám ho moc ráda a stejně tak i ostatní pejsky Sel!

Balení obsahuje:
Design
Náhled

Stahuj ZDE
Popisky si můžeš stáhnou TADY
Pokud design stahuješ, napiš mi to do komentářů!
Všechno je má pracná výroba!

Pokud má někdo problém se stažením nebo nastavením, ať napíše do komentářů nebo na e-mail graphicselena@seznam.cz. Ráda pomůžu s každým problémem:)

Big Sorry:(

14. ledna 2012 v 14:08 | Claky |  Blog
Vím, že jsem teď na blogu dlouho nebyla, ale věnovala jsem svůj čas důležitějším věcem, např. zkoušení na talentovky, učení se na pololetní písemky atd. Snad to chápete a nezlobíte se na mně. Určitě všechno doženu a začnu designem, který jsem dnes ráno udělala. Původně měl být pro mně, ale nakonec jsem si řekla, že jsem dlouho žádný nedala do free. Potom sem dám vyhodnocení kontrloy affs a konečně i SGC:) Dále mám v plánu udělat nový nevánoční design a taky pozdní novoroční úklid. Taky chci poprosit všechny mé affiliates, aby napsali komentář pokud jsou stále affs a po dobu mé nepřítomnosti si mě nevymazali.

EDIT: Sice to s grafikou nemá nic společného, ale možná víte, že si Sel ve vlasech nechala udělat modré a fialové pramínky. Podle mě je to vážně riskantní nehcat si takhle barvit vlasy, a proto Sel obdivuju, nebojí se riskovat! Na fotce dole jí to sluší, ale já bych to asi nedokázala udělat!
loading

#2 DOL Wallpaper

1. ledna 2012 v 20:12 | Claky |  Ostatní
Tapeta měla vetší ohlas než jsem očekávala, protože mi asi tři lidé napsali o další tapetu! Má z toho radost, že se vám to líbí a že si řeknete, co chcete. Většina lidí totiž jen čeká a čeká místo toho aby si o to napsala. Opravdu moc děkuju, dělá mi to radost. Takže je tu další, tentokrát z nejnovějšího photoshootu pro Dream Out Loud (kdo neví, tak to je Selenina módní kolekce:). Opět je ve třech velikostech:) Všechny velikosti jsou v celém článku.

EDIT: Vyhodnocení kontroly affs přidám zítra!

800x600

Šťastný Nový Rok!

1. ledna 2012 v 19:40 | Claky |  Merry Christmas 2011
Omlouvám se, že přeji tak pozdě, ale jak se říká: Lepší pozdě, než nikdy! Takže vám chci popřát všechno nejlepší do nového roku ať je co nejlepší:) Ať se vám splní všechna vaše přání a sny a ať jste v novém roce 2012 jen šťastní a zdraví. Taky vám moc děkuji, že na můj blog chodíte! Doufám, že sem ještě dalších pár let chodit budete a že se vám tu bude pořád líbit:)
UŽIJTE SI ROK 2012 NAPLNO!!!