Srpen 2011

Design #2

31. srpna 2011 v 21:51 | Claky |  Blog
K prvnímu září jsem udělala nový design. Je takový tématický, protože mě to úplně dostalo. Už zítra začíná škola! Doufám, že se design líbí a nezapomeňte, že zítra je First of September 2011! Tak si užijte svoje 1. září a nástup do školy:)
Školní set pro Love Sel

31. srpna 2011 v 16:17 | Claky |  Hotové objednávky
Tak, první objednávka hotova. Je to školní set pouze pro Love Sel, takže NEKOPÍROVAT!!! Ta druhá záložka se mi nepovedla tak snad se nezlobíš. Na rozvrh jsi chtěla příliš úzkou fotku a kdybych tam měla nacpat 9 hodin, nevypadalo by to hezky, tak jsem ty fotky sloučila. Doufám, že s ničím nemáš problém a že se ti to líbí:)

EDIT: Ještě vám chci připomenout, že zítra je First of September a že do zítřejší 15. hodiny stále můžete posílat své rozvrhy. Zatím poslali rozvrh jen 3 lidé, takže bych vás chtěla poprosit, aby jste se přihlásily. Více info dole v předchozím článku↓


First of September 2011

29. srpna 2011 v 12:11 | Claky
Tak dnes budu zase dokončovat svůj projekt, ale dám vám sem pár informací o mém již zmíněném projektu "First of September 2011". Jde o to, že začíná nový školní rok a po dvouměsíčním volnu nastane desetiměsíční práce a učení. Proto jsem vymyslela tento projekt, abych vám mohla to trápení zvané škola trošku usnadnit. Vyrobila jsem a stále ještě vyrábít různé školní doplňky jako jsou samozřejmě rozvrhy hodin, jmenovky na sešity, záložky do knih, podepisovací cedulky a spoustu jiných věcí. Doufám, že vám to trošku tu školu zpříjemní a budete mít radost. Takže jsem 1. září přijdtě, protože od rána až do večera tu bude plno školních doplňků, nějaké menší hry a taky nový design + soutěž o nejlepší rozvrh↓Soutěž o nejlepší rozvrh
Aby tento projekt nebyl jen o přidávání školních potřeb, bude i soutěž o nejlepší rozvrh hodin. Samozřejmě to neberte nějak moc vážně, jde tu o zábavu. Pokud by jste se chtěli podělit o svůj rozvrh, tak na email graphicselena@seznam.cz pošlete svůj výtvor a do předmětu napište "Soutěž o nejlepší rozvrh" nebo něco podobného a nezapomeňte se podepsat! Hlasovat budou návštěvníci blogu, takže si můžete shánět hlasy. Rozvrh s největším počtem hlasů vyhraje grafické prání dle svého výběru (upozorňuji, že vítěz si může přát jen to, co z grafiky umím). A ani druhé a třetí místo nezůstane neodměněno. Rozvrh umístěný na 2. a 3. místě dostane na výběr z těchto tří cen: 1. Animace, 2. PNG tvar, 3. dvě klikací ikonky. Myslím, že ceny jsou celkem lákavé a doufám, že se vás zúčastní co nejvíce:)

Nový design hotov!

28. srpna 2011 v 19:43 | Claky |  Blog
Je tu skvělá zpráva! Konečně jsem dodělala nový design. Sice je to úplně jinak, než jsem si představovala, ale povedl sse mi:) Chtěla jsem vám sem dát náhled, ale nedám. Nechte se překvapit! Dneska už žádnou grafiku nepřidám a ani zítřkem si nejsem jistá, protože pracuju ještě na tom projektu "First of September 2011", jak jsem vám o něm v pátek říkala a taky dělám ikonky Affilates. Nemůžu uvěřit, že už jen tři dny a jde se do školy! Je to strašný jak ty prázdniny utíkají! Ale i tak se máme na co těšit. Teda aspoň já jo. Takže nezapomeňte! 1. září - "First of September 2011":o)#2 Blendy

26. srpna 2011 v 20:14 | laky |  Blendy
Dva blendy do VGS. Blendy mi nejdou, takže jsou moc obyčejné.#2 Červenomodré avatary

26. srpna 2011 v 17:04 | Claky |  Avatary
Tak jsem se tu zase po dlouhé době ukázala. Vím, že jsem dlouho nic nepřidala, ale jsem opravdu časově zatížená. Pořád se něco děje. Většinou je to návštěva příuzných s malými dětmi, které musím hlídat! Taky chystám nový design, takže 1. září se máte na co těšit. Chystám totiž menší program, který jsem nazvala "First of September 2011". Dnes tu mám pár červenomodrých avatarů, které jsem udělala na Picniku. Nejsou nic moc, ale jsou celkem zajímavé:)#4 Růžové popisky se Sel

21. srpna 2011 v 15:45 | Claky |  Popisky
Další popisky, tentokrát růžové. Jsou jednoduché, ale v jednoduchosti je krása:)
Stahuj ZDE

#3 Hodně popisků

21. srpna 2011 v 15:03 | Claky |  Popisky
Místo designů jsem udělala popisky. V tomto balíčku jsou popisky, které patří k designu se Sel v dolním článku. Můžete je ale použít i k jiným designům. Celkem je tam 21 popisků. Jsou tam kromě základních popisků například i POTM, Family, News, Fanclub, Official Site, Playlist a mnoho dalších. Doufám, že je využijete.
Stahuj ZDE

#4 Selena Design

21. srpna 2011 v 14:53 | Claky |  Katalog
Slíbila jsem designy a tady jsou! Lépe řečeno je. Včera jsem se piplala s jedním designem asi 2 a půl hodiny a potom se mi restartuje počítač! Opravdu mě to naštvalo, protože jsem se snažila a sice jsem to neměla úplně hotové, ale povedlo se mi to. Nakonec jsem ten počítač vypla a pustila si film. Dneska jsem jeden udělala, ale ten ze včerejška byl mnohem lepší.


Balení obsahuje:
Design
Náhled
Popisky

Stahuj ZDE
Popisky si můžeš stáhnou TADY

Pokud design stahuješ, napiš mi to do komentářů!
Všechno je má pracná výroba!

Pokud má někdo problém se stažením nebo nastavením, ať napíše do komentářů nebo na e-mail graphicselena@seznam.cz. Ráda pomůžu s každým problémem:)

Další designy!

20. srpna 2011 v 20:13 | Claky |  Webmiss
Tak si asi z nás to počasí dělá srandu! Celý léto to nebylo moc pěkný počasí až na pár vyjímek a teď ke konci má být hezky? Do konce prázdnin a taky v září mají být teploty až 34 stupňů. Je to strašný. Snad příští léto bude hezčí. Teď asi půjdu dělat nějaké designy na stáhnutí, takže se zítra těšte!#6 Barney and Friends animace

20. srpna 2011 v 20:01 | Claky |  Animace
Trochu jsem se zabrala do animací, takže tady jsou je tři ze seriálu pro menší děti, kde Sel před několika lety hrála. Jmenuje se Barney a přátelé. Selena je tam moc roztomilá malá holčička a opravdu jí to moc sluší:) Mám tenhle seriál ráda, vysílají ho na dětském kanálu JimJam. Škoda, že ho nevysílali když jsem já byla malá.


#1 Školní set

19. srpna 2011 v 21:13 | Claky
Dnes tu byla šílená bouřka a tak jsem radši žádnou elektroniku ani nezapínala. Jak všichni víte, pomalu se blíží nový školní rok a pro jeho zpříjemnění jsem vyrobila školní set, který si můžete vytisknout a používat. Set obsahuje samozřejmě rozvrh hodin, záložku a jmenovku. Doufám, že se bude hodit a že ho někdo použijete.
Nový grafický blog??

18. srpna 2011 v 21:23 | Claky |  Blog
Tak je tu těžké rozhodnutí. Grafika mě opravdu baví a nevím jestli bych si měla udělat i další nový blog o grafice nejen se Sel, ale se všemi jinými celebritami. Protože se opravdu nemůžu rozhodnout, dávám sem anketu a vy mi prosím poraďte, jak se mám rozhodnout. Jestli chcete i frafiku s jinými celebritami, nebo jen se Sel. Anketa tu bude asi do poloviny nebo konce září. Ta odpověĎ, která bude převažovat samozřejmě zvítězí, takže hlasujte. Budu ráda za každou vaši odpověď:)


#2 Article pics

18. srpna 2011 v 21:16 | Claky |  Article Pics
Tak dneska pro vás mám jen jeden obrázek do článků. Jsem opravdu unavená. Dneska jsem zase byla na bazéně:) Snažím se užít si ty poslední dny volna. Ty hezké dny:) Věřili by jste tomu, že máme už jen 14 dní. Já se skoro vůbec netěším, protože si budu muset podat přihlášky na školu. A ještě chci říct, že v Bravu je dvojstránka o Sel. Je i na titulce, takže si ho určitě kupte.


Jsem zpět:)

17. srpna 2011 v 12:07 | Claky |  Webmiss
Tak mě tu zase a opět máte! Přijela jsem včera večer a byla jsem tak unavená, že jsem si ani nestihla vybalit a šla jsem spát. Dnes si musím přečíst všechny maily, stáhnout fotky atd. Však to znáte;) Za chvilku pojedu k babičce na oběd a potom k tetě na bazén, takže netuším, jestli dnes něco přidám, ale možná se večer zastavím. Uvidíme jak vyjde čas. Jinak v Olomouci bylo super! Dostala jsem předem dárek k narozeninám. Je to úžasná kožešinková vesta z C&A. Bohužel CD WTSGD Deluxe Edition neměli, ale do Brna jěště pojedu, tak snad ho budou mít. Mám nakoupeno spoustu věcí a ještě více fotek ke stažení, takže jdu ať to mám za sebou!Zítra přijedu:)

15. srpna 2011 v 13:52 | Claky |  Webmiss

Tak už zítra jsem tady. Těšíte se? Já určitě. Jak tak počítám, mám nakoupeno mooc věci z Olympie, Hané a z Brna z Ikei a Olympie. V Brně je mnohem lepší Olympie. Pokud měli v Bontonlandu CD When the sun goes down, určitě jsem si ho kopila. Tak zítra ahoj!


#6 PNG Televize

14. srpna 2011 v 15:34 | Claky |  PNG

Jsem v Olomouci. Více ZDE

Tak vám sem dám "šablonu" na tu PNG televizi. Můžete si ji doplnit obrázkem a používat.
Your Wishes

13. srpna 2011 v 15:50 | Claky |  Blog
Sem do komentářů můžete psát, co by jste chtěli na blogu. Například grafiku, s kým ji mám udělat nebo nějakou novou rubriku, prostě cokoliv, co by jste zde chtěli mít. Já si to budu každý den číst a nápady, které mě zaujmou nebo se budou vyskytovat často vám ráda splním. Samozřejmě si nemyslete, že mi napíšete, že chcete např. layout s Jonas Brothers a já hned poletím a udělám vám ho. Ne, to opravdu ne. Budu dělat jen ty věci, co sama budu chtít. A taky upozorňuju, že to nebude jen pro vás, ale i pro ostatní. Takže, pokud máte něco, co by jste tady chtěli vidět, určitě to napište! Budu ráda za každý váš nápad a názor:)

#5 Vodní Animace

12. srpna 2011 v 16:15 | Claky |  Animace
Jsem v Olomouci. Více ZDE

Dvě vodní a letní animace Sel z Puerto Rico. Taky Chci jen říct, že mám dnes svátek a asi teď nejspíš nakupuju v Olympii. Na zítra jsem přednastavila něco jako Wishlist tak už si připravujte svoje přání:)#2 Popisky s prasklinou

11. srpna 2011 v 18:50 | Claky |  Popisky
Jsem v Olomouci. Více ZDE

Udělala jsem nějaké popisky. Tyhle jsou s prasklinou. Stahuj, ale kopíruj jen s ikonkou!


Stahuj ZDE